Jsonpage · SIREN- en SIRET-API
PRIJZEN

Een vaste prijs,
geen tegoeden.

Drie abonnementen met vaste prijs en zonder maandelijks quotum: u kent uw kosten vooraf. De genoemde limieten gelden per minuut. Betaal per maand, of per jaar met 20 % korting.

Geen credits, geen gefactureerde overschrijding, geen bankkaart voor het gratis aanbod.

Kennismaking

Om de API te testen en uw integratie te bouwen.

0 € / maand
100 aanvragen / minuut
  • Zonder bankkaart
  • 1.000 aanvragen per dag
  • 2 gemonitorde ondernemingen, webhooks inbegrepen
  • E-mailmeldingen: 1 ontvanger
  • 1 API-sleutel, aanvraaglogboek over 7 dagen
  • Verrijking van bestanden: 100 regels per maand
  • Support per e-mail
Mijn gratis account aanmaken
Pro

Voor grote volumes.

129 € excl. btw / maand
10.000 aanvragen / minuut
  • 10.000 gemonitorde ondernemingen, webhooks inbegrepen
  • E-mailmeldingen: 10 ontvangers
  • 10 API-sleutels, aanvraaglogboek over 90 dagen
  • Verrijking van bestanden tot 100.000 regels
  • Export van bedrijven: 50.000 regels per maand
  • CSV-export en sleutels beperkt tot uw IP-adressen
  • SLA 99,9% met servicekredieten
  • Prioritaire support, antwoord binnen 1 werkdag
  • Incidentmeldingen per e-mail
Kies Pro
Op maat

Meer bewaakte bedrijven, een serviceverbintenis of specifieke facturatie? Laten we praten.

Contact opnemen

Abonnementen vergelijken

KennismakingStandardPro
Maandprijs0 €19 € excl. btw / maand129 € excl. btw / maand
Jaarprijs (−20%)0 €182 € excl. btw / jaar1.238 € excl. btw / jaar
Aanvraaglimiet100 aanvragen/min1.000 aanvragen/minGeen abonnementsplafond, redelijk gebruik van 10.000 aanvragen/min
Dagelijks plafond1.000 verzoeken/dagGeenGeen
Maandelijks quotumGeenGeenGeen
Inbegrepen aanvragenGeen maandelijks plafondGeen maandelijks plafondGeen maandelijks plafond
Inbegrepen endpointsAlle API-endpointsAlle API-endpointsAlle API-endpoints
Gedekte landen14 landen: Frankrijk, België, Zwitserland, Verenigd Koninkrijk, Noorwegen, Finland, Letland, Ierland, Zweden, Estland, Litouwen, Australië, Singapore, Japan14 landen: Frankrijk, België, Zwitserland, Verenigd Koninkrijk, Noorwegen, Finland, Letland, Ierland, Zweden, Estland, Litouwen, Australië, Singapore, Japan14 landen: Frankrijk, België, Zwitserland, Verenigd Koninkrijk, Noorwegen, Finland, Letland, Ierland, Zweden, Estland, Litouwen, Australië, Singapore, Japan
Gemonitorde ondernemingen21.00010.000
Ondertekende webhooksJaJaJa
E-mailmeldingen, onmiddellijk of als dagelijkse samenvatting1 ontvanger3 ontvangers10 ontvangers
API-sleutels met naam, te vernieuwen zonder onderbreking1310
Aanvraaglogboek7 dagen30 dagen90 dagen
Verrijking van CSV-bestanden100 regels per maand10.000 regels per bestand100.000 regels per bestand
Export van bedrijven (Frankrijk)Nee1.000 regels per maand50.000 regels per maand
CSV-export van uw gegevensNeeJaJa
Sleutels beperkt tot uw IP-adressenNeeNeeTot 20 adressen of bereiken
BeschikbaarheidBest effortDoel 99,9%SLA 99,9% met servicekredieten
SupportSupport per e-mailSupport per e-mail, antwoord binnen 2 werkdagenPrioritaire support, antwoord binnen 1 werkdag, incidentmeldingen per e-mail

Elke regel van een verrijkt bestand telt als één aanvraag. Exports van bedrijven bevatten alleen actieve ondernemingen; eenmanszaken worden nooit opgenomen. Export van uw gegevens: gemonitorde ondernemingen, gebeurtenissen en aanvraaglogboek.

VERGELIJKEN

Wat er verandert
voor uw product.

CriteriumJsonpageAPI's op basis van credits
FacturatieVast abonnement elke maandPer tegoed: elk opgevraagd bedrijf wordt afgeboekt
Prijs bij hoog volumeVast, zonder maandelijks quotumEvenredig met het aantal geraadpleegde fiches
Maandelijkse kostenVooraf bekend, geen verrassingenHangt af van het gebruik, moeilijk te voorspellen
Aanvraaglimiet100 tot 10.000 aanvragen/min, afhankelijk van het abonnementBepaald door het gekozen tegoedenpakket

De sanctiecontrole is indicatief en vervangt uw eigen controles niet.

VERGELIJKEN

Jsonpage en de andere API’s

JsonpagePappers APISocieteinfo
ModelVast maandtariefTegoedenTegoeden
Gratis aanbodBlijvend abonnement van € 0100 tegoeden bij aanmelding25 tegoeden per maand
Maandelijks quotumGeenAfhankelijk van de tegoedenAfhankelijk van de tegoeden
MonitoringInbegrepen in alle abonnementen (2 / 1 000 / 10 000 bedrijven)Apart verkocht aanbod1 tegoed per verzonden melding
Intracommunautaire btwNummer gecontroleerdNummer weergegevenNummer weergegeven
EORI-controleJaNiet aangebodenNiet aangeboden
Diagnose van het klantenbestandGratis, daarna € 29 of € 79 excl. btwNiet aangebodenVerrijking tegen 1 tegoed per rij
Beschikbaarheidsgarantie99,9 % met servicekredieten (Pro)99,9 % aangekondigdNiet vermeld
Landen14 landen: Frankrijk, België, Zwitserland, Verenigd Koninkrijk, Noorwegen, Finland, Letland, Ierland, Zweden, Estland, Litouwen, Australië, Singapore, JapanFrankrijk, plus een aparte internationale APIFrankrijk
Documenten (akten, rekeningen)NeeJaJa

Bronnen: gelezen op hun openbare pagina’s in oktober 2026. De aanbiedingen veranderen: controleer ze op hun sites. We noemen ze om uw keuze te helpen, zonder affiliatie.

Wanneer een ander kiezen? Hebt u documenten of historische diepgang nodig, vergelijk dan ook het aanbod van gevestigde spelers.

Meer uitleg: alternatief voor de Pappers-API · een API voor bedrijfsgegevens kiezen

FACTURATIE

Uw vragen
over facturatie.

Alle veelgestelde vragen
Kan ik per maand of per jaar betalen?+

Beide. Maandelijks betalen is vrijblijvend; jaarlijks betalen geeft 20 % korting: 182 € excl. btw per jaar voor Standard en 1.238 € excl. btw per jaar voor Pro.

Zijn de prijzen exclusief btw?+

Ja, alle getoonde prijzen zijn exclusief btw. De toepasselijke btw wordt bij betaling toegevoegd, afhankelijk van uw land en status.

Waar vind ik mijn facturen?+

Elke betaling levert een factuur op. Ze zijn beschikbaar in het dashboard, via de knop “Abonnement en facturen beheren”.

Kan ik op elk moment opzeggen?+

Ja, via hetzelfde portaal. De opzegging gaat in aan het einde van de lopende betaalde periode: u behoudt uw abonnement tot dan, daarna gaat het account terug naar Kennismaking.

Wat gebeurt er als ik mijn abonnement overschrijd?+

Er zijn geen tegoeden bij te kopen en geen extra kosten, en er is geen maandelijks quotum aan aanvragen. Bewaakte bedrijven zijn per abonnement beperkt: u krijgt een melding bij 80 % en bij 100 % van de limiet, daarna worden nieuwe bewaakte bedrijven geblokkeerd met een bericht om over te stappen op het hogere abonnement. Alleen het Kennismaking-abonnement (gratis) heeft een dagelijks plafond van 1.000 verzoeken, dat om middernacht UTC wordt gereset.

Welke betaalmethoden accepteert u?+

Betalen gebeurt met een bankkaart. Voor het Kennismaking-abonnement (gratis) is er geen nodig.

KLAAR OM TE BOUWEN?

Uw API-sleutel in 2 minuten.
Gratis, zonder bankkaart.

Mijn gratis account aanmaken

Beveelt u Jsonpage aan bij uw klanten? Ontvang 20 % van wat zij betalen, 12 maanden lang.

Partner worden